Czat gg:59696355 to najlepszy czat w sieci GG Strona Główna Czat gg:59696355 to najlepszy czat w sieci GG
Czat gg:59696355

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy Regulamin Czatu
Autor Wiadomość
#Mati
Administrator

Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 711
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2013-04-09, 15:32   Nowy Regulamin CzatuOgólne

1.Administrator czatu nie ponosi odpowiedzialności za treść przekazu, w szczególności w zakresie prowadzonych rozmów jak i obrazów, dostępnych na czacie, oraz ma prawo do zmian w Regulaminie.
2. Za reklamę innego czatu ban na zawsze (ff) bez możliwości unbana, oraz zgłoszenie do supportu tego czatu.
3. Nie przeklinamy. Za przeklinanie najpierw upomnienie, a za masowe wulgarne słowa, ban do 10h.
4. Za szybkie spamowanie (flood) ban na zawsze (ff). Również dotyczy to spamowanie emotkami. Jeżeli spamujesz ciągle, kilkoma kontami, sprawa jest zgłaszana wtedy do GGNetwork oraz na Policję, co wiążę się z utratą nawet twojego numeru GG.
5. Za obrażanie irytowanie, kłótnie, wywoływanie kłótni, trollowanie i prowokowanie innych oraz uleganie prowokacji, dołączanie się do kłótni - kick, a gdy to nie pomaga ban na 2 dni, w przypadku obrażania kogoś na 3 dni.
6. Za pisanie 5 lub więcej wiadomości pod rząd - kick, a gdy to nie pomaga ban na 3 godziny.
7. Za nadmierne wyrażanie uczuć i spamowanie emotką ":*" "<sex>" wyrzucenie lub ban na dowolną ilość czasu nie przekraczając 4 godzin.
8. Za kręcenie się na czacie (pisanie co chwila, bez odstępów /j /q /j /q) ban na 3 godziny. Tłumaczenie, że chciało się sprawdzić kto jest na czacie nie będzie uznawane, ponieważ można sprawdzić kto jest na czacie nie wchodząc na niego, pisząc komendę /u.
9. Zabronione jest w nicku używanie emotek. Takiemu użytkownikowi od razu zmienamy nick na inny.
10. Za multikonto jest dożywotni ban wtedy tylko gdy osoba zbanowana za coś weszła ponownie na czat z multikonta, lub ustawiła sobie bardzo podobny nick do swojego i do tego się przyznała, jeżeli natomiast ktoś się tylko bawi i nie łamie żadnego punktu z regulaminu, nie banuje się tej osoby.
11. Jeżeli chcesz aby cię odbanowano napisz na gg:47693526 i najpierw podaj treść bana.
12. Zakaz wulgarnych, obraźliwych i niesmacznych nicków. Takiemu użytkownikowi od razu zmieniamy nick.
13. Za spamowanie obrazkami na czacie za pomocą komendy /obrazek ban na 2 dni.
14. Propagowanie działań na szkodę czatu, naruszanie w sposób nagminny punktów regulaminu, straszenie, zastraszanie, grożenie innym użytkownikom niesie za sobą wyrzucenie z czatu a jeżeli to konieczne wyciągniecie konsekwencji prawnych i zgłoszenie sprawy do sądu i dożywotni ban.
15. Nie udawaj kogoś kim nie jesteś. Po prostu bądź sobą. Jeżeli podajesz się za kogoś kim nie jesteś, grozi to banem a nawet nawiązuje do punktu 14.
16. Za Caps Lock lub trzymanie shiftu razem z literką (PISANIE DUŻYMI LITERAMI) wyrzucenie, lub jeśli czynność tą powtarzasz ban na 5 godzin. Jednak gdy chce się podkreślić coś w zdaniu pisząć jedno czy dwa słowa DUŻYMI, nic się nie dzieje.
17. Nie ustawiaj chatbotów, spambotów itp. Grozi to banem na zawsze.
18. Staraj się unikać błędów ortograficznych i slangu typu: "Boshe", "żal.pl" itp. Jeżeli używasz nagminnie błędów lub slangu obsługa będzie cię poprawiać, a nawet może cie zbanować na 1 godzinę.
19. Jeżeli robisz antyreklamę czatu, zapraszasz na swój czat z tego czatu, a obsługa czatu się o tym dowie, dostaniesz dożywotniego bana.
20. Nie proś admina czatu żeby dał ci jakikolwiek staff, on sam widzi twoje starania i gdy robisz wszystko tak jak należy, na pewno otrzymasz któryś z + % @ ~ #.
21. Nie bądź nachalny/a, jeżeli nękasz admina prośbami żeby ci dał staff, zostaniesz zbanowany/a na czacie na 10 godzin.
22. Jeżeli widzisz, że ktoś reklamuje inny czat, powiadom o tym admina na gg:47693526. Dostaniesz pochwałę za to i być może jakiś staff.
23. Jeżeli byłeś/aś banowany/a kiedykolwiek na czacie to nie masz szans na staff.
24. Jeżeli chcesz z kimś wymienić się numerkami gg lub telefonu, zrób to za pomocą komendy "/P nick treść - np "/P ktos co tam" i napisz do tego kogoś że chcesz się wymienić i z nim popisać na osobności. Nie stosując się do tego dostaniesz kicka, jeżeli to nie pomoże ban na 1 godzinę.
25. Na czacie mogą siedzieć osoby które ukończyły 14 lat, jeżeli ktoś siedzi poniżej 14 lat i normalnie zachowuje się, może pozostać na czacie. Jeżeli ktoś zachowuje się niestosownie to otrzymuje bana dotąd aż będzie mieć 14 lat.
26. Jeżeli na czacie dajesz pornografie dziecięcą za pomocą /obrazek lub same linki, dostaniesz bana na zawsze, a sprawa może zostać zgłoszona na policje.
27. Od godziny 6 do 24 zakaz rozmów erotycznych i wszystkiego co z tym wspólne. Jeżeli nie dostosujesz się do tego, najpierw zostaniesz wyrzucony/a, a potem bana do godziny 24, ponieważ od 24 do 5 rano rozmowy tego typu są dozwolone.
28. Nie podajemy numerów GG obsługi czatu oraz zwykłych użytkowników, bez zgody właściciela nr. Jeżeli podasz nr dostaniesz bana na 10 godzin.
29. Nie reklamujemy żadnych stron. Grozi to najpierw upomnieniem, potem wyrzuceniem a na koniec banem na 5 godzin.
30. Rozmowy na tematy zakazane (/tematyzakazane) skutkują kickiem, a następnie banem od 1 do 4 dni.
31. Zakaz podawania danych osobowych kogokolwiek z czatu!(nr gg, imie, nazwisko itp). Jeżeli podasz, dostaniesz bana na 3 godziny.
32. Jeśli jesteś na czacie seksualnie napastowany, zrób zrzut ekranu i zapisz nazwę użytkownika, datę i czas. Możesz zgłosić to na policji lub administratorowi czatu na gg:47693526. Policja może z naszą pomocą ustalić, kto Cię napastował i będzie stosownie postępować.
33. Nie ustawiaj nicków z imieniem polityków itp. Będzie to karane banem na zawsze. Chyba że poprosisz o zmianę na gg:47693526 to zostaniesz odbanowany/a.
34. Zakaz rozmów w innych językach! Rozmawiaj na czacie w języku polskim oraz używaj polskich liter. Na czacie siedzą tylko ludzie z Polski. Jeżeli ciągle piszesz w innym języku zostaniesz wyrzucony/a z czatu. Jeśli będziesz powtarzał tą czynność zostaniesz zbanowany/a na 5 godzin.
35. Jeżeli chcesz poprosić o zmianę nicku, poproś o to kogoś z adminów na czacie.
36. Nikt nie może zmuszać Cię do prowadzenia rozmowy, która jest dla Ciebie nieprzyjemna. Nie musisz odpowiadać, jeśli nie chcesz. Jeśli ktoś Ci się naprzykrza, zgłoś to u moderatorów czatu lub administratorów.
37. Ktoś z czatu chciałby się z Tobą spotkać? Dobrze się zastanów, czy tego naprawdę chcesz i porozmawiaj o tym z rodzicami i przyjaciółmi. Wybierz ruchliwe miejsce i zabierz ze sobą przyjaciół, którzy będą w pobliżu. Pozostań w umówionym miejscu - niezależnie od tego, co Ci dana osoba obiecuje. Nigdy nie wiesz, kto będzie na Ciebie tam czekać. Sądzimy, że każdy może przestrzegać tych reguł. Tak więc prosimy o przestrzeganie ich, aby czat był dla nas przyjemnym miejscem.
38. Za groźbę zniszczenia czatu, lub za próbę zniszczenia, nawet żartując ban na ff czyli na 20 lat, oraz zgłoszenie sprawy do GGNetwork lub nawet na policję.
39. Jeżeli chcesz żeby cie odbanowano, musisz poprosić tego kto cię zbanował o odbanowanie lub napisać na gg:47693526 .
40. Zakaz używania komendy /katalog ponieważ niektórzy na czacie nie życzą sobie wyszukiwania informacji o nich. Gdy będziesz nagminne używać tej komendy dostaniesz bana na 1 dzień.
41. Za cwaniakowanie, wywyższanie się, kick a potem gdy to nie pomaga, ban na 2 dni.
42. Zbanowanego odbanowywuje tylko ten co nadał bana zbanowanemu, no chyba że ban był niesłuszny, to należy powiadomić o tym ownera czatu na gg:47693526.
43. Jeżeli masz bana i tworzysz multikonta(3) to twoje zbanowane konto także dostanie bana na zawsze.
44. Jeżeli ktoś zareklamuje czat na czacie (patrz punkt 2), a ty skorzystasz z reklamy, będziesz na "dywaniku" u admina.
45. Jeżeli jesteś nowy na czacie i w katalogu masz nazwę np shkh lub coś innego dziwnego(dotyczy się to świeżych nr), to dostaniesz bana na kilka godzin, ponieważ to świadczy że na czacie jesteś dla ''Jaj: lub chcesz zareklamować inny czat.
46. Jeżeli znajdujesz się w komendzie /zwiazki, /rozwody, /dataur, /cela lub w innych komendach gdzie widnieje twój nick, nie możesz zmienić nicku.
47. Nie nadużywamy zbyt często komendy .me spamowanie nią, będzie karane kickiem, lub w razie nie stosowania się do niego banem na 2 godziny.


***Jeżeli ktoś był banowany i to nie pomaga to ban jest podwajany i tak za każdym razem***
***Jeżeli jest ktoś nowy to dostaje bana ostrzegawczego na kilakanście minut, nie przekraczając 30 minut***


★Dla Obsługi★

48. Administracja czatu jeżeli komuś zmieni nick bez zgody i życzenia będzie obniżony staff o 2 w dół.
48. Jeżeli chcesz zmienić sobie nick, powiadom o tym Ownera czatu, w przeciwnym razie gdy nie powiadomisz, zostanie ci obniżony staff o 1 w dół.
49. Jeżeli masz staff i chcesz większy, to nie błagaj ownera czatu, bo wtedy zostanie ci odebrany staff, staraj się wtedy (rób reklamę czatu itp, a dostaniesz większy)
50. Jeżeli widzisz, że ktoś reklamuje inny czat, powiadom o tym natychmiastowo Ownera. Dostaniesz pochwałę za to i być może większy staff.
51. Jeżeli odbanujesz kogoś bez wiedzy ownera czatu, zostanie cie odebrany staff o 2 w dół.
52. Jeżeli jesteś w obsłudze i nie ma cię 7 dni na czacie lub dłużej zostanie ci zabrany o 1 staff w dół. No chyba że może się zdarzyć wyjazd to należy poinformować o tym ownera, a jeżeli nie miałeś/aś internetu, powiadom o tym jak najszybciej admina na prywatnym numerze gg. Jeżeli natomiast siedzisz 6 dni pod rząd na czacie lub więcej będziesz stopniowo odzyskiwać staff.
53. Jeżeli masz staff na innym czacie i nie powiadomiłeś/aś o tym ownera czatu, a owner o tym się dowie, zostanie ci obniżony staff o 3 w dół.
54. Zakaz używania komendy /ui ,/userinfo oraz /katalog. W przypadku nagminnego używania komend, obniżenie staffu o 2 oczka w dół. Może jej tylko używać właściciel czatu.
55. Jeżeli ktoś wejdzie z literką przed nickiem (/legenda) zwróć na tego użytkownika uwagę, oraz natychmiast powiadom ownera czatu. Jeżeli jego nick nigdzie się nie znajduje, można mu ustawić nick, ale z tą literką co ma przed nickiem. Jeżeli ktoś wejdzie z literką n przed nickiem, nie musisz powiadamiać ownera, tylko spytaj się tego użytkownika jaki nick chce. Gdy jednak nie odpowiada napisz do niego na priv lub ustaw podobny taki jak ma tylko, że bez literki n.
56. Jeżeli zbanowałeś/aś kogoś musisz o tym poinformować ownera. Owner musi wiedzieć kto został zbanowany, za co, i kiedy. Powiadamiaj ownera tylko wtedy, gdy jest on nieobecny na czacie.
 
 
     
Poziom: 24 HP   3%   40/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   19%   13/68
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Strona wygenerowana w 10.06 sekund. Zapytań do SQL: 14