Czat gg:59696355 to najlepszy czat w sieci GG Strona Główna Czat gg:59696355 to najlepszy czat w sieci GG
Czat gg:59696355

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mati
2013-11-10, 11:03
Konkurs na Miss #11 - Głosowanie

Swój głos oddaję na:
1.Lili
25%
 25%  [ 2 ]
2.AngelOfLove
25%
 25%  [ 2 ]
3.Boginix3
12%
 12%  [ 1 ]
4.Aguus
12%
 12%  [ 1 ]
5.PunkyReggae
25%
 25%  [ 2 ]
Głosowań: 4
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
#Mati
Administrator

Wysłany: 2013-10-19, 20:59   Konkurs na Miss #11 - Głosowanie

Rozpoczynamy głosowanie w kolejnen edycji Miss Dziewczyn czatu, ponieważ zgłosiła się odpowiednia ilość. NIE MOŻNA GŁOSOWAĆ NA SIEBIE. Proszę o głosowanie w ankiecie i jeśli to możliwe napisanie postu na kogo oddało się głos. Można oddać głos na każdą kandydatkę. Jeżeli ktoś zostanie zdyskwalifikowany, głosy jego/jej dostaną ci co mają najmniej głosów. Głosowanie zostanie zakończone wtedy gdy któraś uzyska na forum 30 głosów lub 30 lajków na fejsie/asku, jeżeli ktoś szybko uzyska 30 głosów, to głosowanie potrwa do 10 listopada. Jeżeli natomiast któraś uzyska 250 głosów, zostanie zdyskwalifikowana.

W tej edycji również będzie głosowanie na fejsie w postaci lajków (na fejsie można oddać na każdego głos)
Fejs profil: https://www.facebook.com/...20642254&type=1
Fejs Grupa: https://www.facebook.com/...70026322&type=1
Fejs FanPage: https://www.facebook.com/...16355096&type=1
Ask: http://ask.fm/konkursmissczatu37841898

1.Lili
O sobie: Mam na imie Martyna:) pochodze ze skarzyska(swietokrzyskie) mam 16 lat:).moje hobby pilka koszykowa:). O sobie; jestem mila( dla osob ktore lubie) zawsze usmiechnieta i szalona ...

2.AngelOfLove
O sobie:Witam was mam na imię Angelika po polsku kojarzy się z Aniołkiem, mam 16 lat pochodzę z Brodów to taka miejscowość niedaleko Kielc oraz chodzę to Technikum w TST ale jeszcze nie wiem na jakim profilu albo Reklama albo Turystyka :) .
Jestem miła i uśmiechniętą osobą znaną na czacie oraz lubianą , lubie pomagać innym a nie znoszę chamstwa i kłamstwa.
Moje hobby to Fotografia oraz opieka nad zwierzętami sama mam 3 bardzo ładne psy które uwielbiam szczególnie Tosie, dużo chodzę rozmawiam lubię przyrodę i śmiać się bez powodu moim ulubionym napojem jest pepsi :) Dziękuje za głosy z góry :) :)

3.Boginix3
O sobie: Cześć! Jestem Justyna Pochodzę z Mazur, uwielbiam podróżować po Polsce i świecie, kiedyś chciałam zostać nurkiem głębinowym przez zamiłowanie do pływania, ale w efekcie wylądowałam w technikum organizacji reklamy ;d. Lubię koszykówkę ale tylko z chłopakami, bo dziewczyny z reguły boją się piłki. Bardzo lubię siedzieć z nosem w książkach, mimo że nie jest to "modne" ani "fajne" z punktu widzenia ogółu ;) . Słucham tak naprawdę wszystkiego - trochę rapu, trochę rocka, popu, czasem znajdzie się też coś z country czy z reggae. Lubię śpiewać, najbardziej pod prysznicem, choć reszta nie podziela mojego zamiłowania. Lubię filmy psychologiczne, dramaty i horrory, okazyjnie romanse. "Fight club", "Milczenie owiec", "Buntownik z wyboru" czy "Stowarzyszenie umarłych poetów" nie jest mi obce :p. Nie uważam się za piękność, ale udział w konkursie wzięłam bardziej dla zabawy niż licząc na wygraną .

4.Aguus
O sobie: Siemanko wam, jestem Agnieszka z Piekar Śląskich, mam 14 lat. Lubię śpiewać ale nie umiem, jestem wstydliwa, ale lubię romansować. Mam wspaniałe rodzieństwo i wspaniały dom.

5.PunkyReggae
O sobie:Jestem Wera :d mam 17 lat i mieszkam w okolicach Rzeszowa... Kocham muzykę, i zwierzęta... Moje hobby to ceramika :) lubię rysować i przebywać z moimi zwierzętami :d... Chodzę do 2 liceum... JESTEM BARDZO NIEŚMIAŁA XDDDDD

Ostatnio zmieniony przez Mati 2013-11-22, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

Poziom: 24 HP   3%   40/1353
   MP   100%   646/646
   EXP   19%   13/68
REKLAMA

Wysłany: 2013-11-10, 11:02   

Ostatnio zmieniony przez Mati 2013-11-22, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

Poziom: 0 HP   0%   0/0
   MP   0%   0/0
   EXP   100%   0/0
#Mati
Administrator